איפה עושים עגילים – המדריך המלא

איפה עושים עגילים – המדריך המלא

אומנם ביצוע של פירסינג נחשב לאופרציה פשוטה יחסית, אך בכל זאת ישנם סכנות וסיבוכים הקשורים לביצוע לא נכון של הנקב וטיפול לקוי לאחר החירור. בארץ יש מאות פירסרים ומכוני פירסינג, חלקם מקצועיים אשר עובדים בצורה נכונה ובטוחה, אך חלקם עשויים לגרום לנזק ולעיתים אף לנזק קבוע ובלתי הפיך. איפה עושים עגילים? המדריך המלא במאמר הבא.

 

לפני שעושים עגיל

לפני ההחלטה לעשות עגיל יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון. ראשית יש להבין כי גם בשמירה על כל כללי החיטוי והניקיון ישנו סיכוי שהחור יזדהם לאחר ביצועו, אומנם גם במקרה זה הטיפול אינו מסובך, אך יש לקחת בחשבון כי עלולה להתפתח אדמומיות לא חיננית ולא נעימה. שנית יש לקחת בחשבון את תקופת ההחלמה ולבישת העגיל הרפואי, אשר לעיתים עשוי להיות לא לטעמנו, אך לבישתו הכרחית לצורך החלמה תקינה של החור.

 

בחירת הפירסר הנכון

בחירת הפירסר היא קריטית על מנת לעבור את ההליך בצורה טובה ובטוחה. חשוב כי הפירסר יהיה מקצועי מבחינת מידע שהוא יכול לספק ומבחינת יכולת הייעוץ ומענה לשאלות כמו: איפה אפשר לעשות הליקס, או האם הטראגוס שלי מספיק גדול לחירור, בנוסף לשאלות מקצועיות בנוגע לתקופת ההחלמה ואופן הטיפול הנאות. מומלץ לשאול את הפירסר כמה שיותר שאלות על מנת לוודא כי יצאתם עם כל המידע הנחוץ וזו גם דרך מעולה להבין האם הפירסר מקצועי מספיק עבורכם.  

 

סימני הזהרה

בהגיענו אל מכון הפירסינג ישנם מספר נורות הזהרה שאמורות להידלק ולהתריע בפנינו על פירסר לא מקצועי או על הליך עבודה לא תקין ומסוכן. הסימן הראשון והמובהק מכולם הוא שמירה לקויה על היגיינה, אחרי הכל, ההליך כולל חדירה של עצם זר לגוף ולכן השמירה על היגיינת הכלים והידיים היא קריטית . בנוסף התנהלות לא מקצועית של הפירסר ועיגול פינות בנוגע לבטיחות או למידע הניתן ללקוח עשויה להצביע על פירסר חובבן ומומלץ להסתובב ולחפש מכון פירסינג אחר ומקצועי יותר.

 

לאחר ביצוע הפירסינג

גם בהינתן ובחרתם בפירסר מקצועי ובמכון נקי וסטרילי, אם לא תהה הקפדה על כל כללי הניקיון לאחר החירור, עשויים להתפתח אינפקציה וזיהום. בנוגע לכללים מומלץ להיוועץ עם הפירסר ולשמוע לעצתו, מאחר וכל אזור בגוף נושא עמו כללי שמירה שונים. בנוסף על הפירסר לספק את המשחה למריחה על אזור העגיל ואת העגיל הרפואי, מומלץ לוודא כי הדברים הללו כלולים במחיר על מנת שלא לקבל הפתעה לא נעימה במעמד התשלום.

 

Labass – מגוון של עגילים מיוחדים

לאחר תקופת ההחלמה ומועד ההחלפה מעגיל רפואי לעגיל רגיל, תוכלו לבקר באתר שלנו להזמין ישירות הביתה ממגוון גדול של עגילים. באתר תמצאו עגילים מכל הסוגים ולכל סוגי הפירסינג, בנוסף תוכלו ליהנות ממבצעים אקסקלוסיביים לרוכשים דרך האתר ומשלוח חינם לרוכשים במעל 180 ₪. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר דרך מספר הטלפון 054-5873021.