טבור

טבור

פירסינג בטבור נתפס כעיטור גוף צעיר, נועז, סקסי, נשי אבל לא רק!

אז מה אפשר כבר לחדש על העגיל בטבור? טוב, ננסה להתחיל בזה שהחירור נעשה בחלק העליון של הטבור כשהגולה התחתונה נמצאת בתוך הטבור וקיימת עוד וריאציה שהפירסינג מתחיל מהחלק התחתון של הטבור ויוצא לגמרי מהטבור. וואריאציה שלישית היא לשלב בין שני החורים וליצור "אינדסטריאל" בטבור.

כדאי לציין שבטבור אין סחוסים והעגיל עובר ברקמות, לכן הוא פחות כואב מפירסינג בסחוס. כמובן שכאב הוא דבר אינדיבידואלי ויכול להשתנות מאדם לאדם ואנטומיה של הגוף והטבור.

האם את מוכנה להוסיף עוד קסם וסטייל לחיים שלך? קולקציית העגילים לטבור של לאבאס מחכה לך! לחצי כאן וכנסי לקולקציה כדי למצוא את העגילים המושלמים עבורך!

היסטוריה בקטנה:

אל תיראו כל כך מופתעים אך הפירסינג בטבור הוא המצאה מודרנית לחלוטין! הפירסינג נמצא איתנו כ - 70 שנה והוא הומצא בשנות ה-50 עם המצאת הביקיני (תודות ללואי ריאר) עד אז הטבור נחשב לטאבו והיה נהוג להצניע אותו.

כמה שנים לאחר מכן, בשלהי שנות השבעים והשמונים, פירסינג בטבור התחיל לבצבץ עם סצנת הפאנק, בדיוק כשאופנת המיינסטרים השתנתה וחולצות הבטן שחושפות את המותניים תפסו את מקומן.

עם זאת, המהפך האמיתי של הפירסינג בטבור היה בשנות ה - 90 כשהדוגמנית האמריקאית כריסטי טרלינגטון עלתה על מסלול הדוגמנות וחשפה לראשונה את הפירסינג בטבור שלה, יום למחרת גם הדוגמנית נועמי קמפבל חשפה גם היא את הפירסינג בטבור שלה!

ככה שמאז עד היום (שלושים ואחת שנה מאוחר יותר) הפירסינג בטבור הוא מבין הפירסינג הנפוצים ביותר בישראל ובעולם וניתן לראות אותו על כולן.ם!

רגע לפני שמתחוררים:

נכון שהקהל העיקרי של הפירסינג בטבור הוא נשים אך פירסינג בטבור הוא יוניסקס לגמרי ויש לא מעט גברים בארץ ובעולם שמתחוררים בטבור.

סגנונות עגיל:

שני סגנונות עגילים שהולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות הם ענידה של חישוקים ופרסות בטבור וענידה של מוט קצר ודק מהמידה הסטנדרטית.

בתור עגיל ראשוני אנו נהיה חייבים לענוד עגיל בננה סטנדרטי ולא קצר וצמוד, משום שנקב עלול להתנפח ואנחנו לא רוצים ליצור לחץ באזור.

לאחר ההחלמה ניתן להחליף לחישוק או למוט בננה קטן יותר.

רמת כאב: 5 בסולם לאבאס
זמן החלמה: 6 – 2 חודשיים
מידת מוט / חישוק סטנדרטים: עובי 1.6 מ"מ | אורך 10 מ"מ
מידת מוט / חישוק סטנדרטים קטנים וצמודים: עובי 1.2 מ"מ | אורך 8 מ"מ